Рамка для розетки / вимикача VIKO Rollina 90480052
VIKO Rollina 90480052 білий слонова кістка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKO Rollina 90480052
Рамка 2-місна Viko Rollina біла 8296 | 57 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна кремовий (90480052) | 58 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна кремовий (90480052) | 76 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна Білий (90480052) | 76 грн. |
Рамка 2-місцева VIKO Rollina біла (90480052) | 59 грн. |
Модификації VIKO Rollina 90480052
Ціни на VIKO Rollina 90480052 |
---|---|---|---|---|
VIKO Rollina 90480052 | від 57 грн. | 7 пропозицій | ||
VIKO Rollina 90481052 | від 57 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →