Електродуховка Vimar VEO-4219
Vimar VEO-4219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VEO-4219
Усі ціни 21 →Електропіч Vimar VEO-4219 B | 4 438 грн. |
Електрична піч Vimar VEO-4219 B | 5 616 грн. |
Духовая печь Vimar veo-4219b | 4 295 грн. |
Електропіч Vimar VEO-4219 B (VEO-4219B) | 5 209 грн. |
Електропечь Vimar VEO-4219 B черный | 4 856 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →