ДБЖ Vinga VPC-600PU 600 ВА
Відео 1Фото 8 |
Vinga VPC-600PU 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPC-600PU 600 ВА
Усі ціни 17 →Vinga Lcd 600VA plastic case with USB+RJ11 (VPC-600PU) | 2 199 грн. |
Vinga Lcd 600VA plastic case with USB+RJ11 (VPC-600PU) | 2 199 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 600VA plastic case with USB+RJ11 | 2 199 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga lcd 600va plastic case with usb+rj45 | 2 261 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 600VA plastic case with USB (VP | 2 105 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Vinga VPC-600PU
Ціни на Vinga VPC-600PU |
---|---|---|---|---|
Vinga VPC-600PU 600 ВА | від 2 094 грн. | 18 пропозицій | ||
Vinga VPC-800PU 800 ВА | від 2 553 грн. | 5 пропозицій |