ДБЖ Vinga VPC-1200M 1200 ВА
Відео 1Фото 9 |
Vinga VPC-1200M 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPC-1200M 1200 ВА
Усі ціни 19 →Vinga Vinga LCD 1200VA (VPC-1200M) | 3 799 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M) | 3 799 грн. |
Vinga Lcd 1200VA metal case (VPC-1200M) | 3 799 грн. |
Vinga Lcd 1200VA metal case (VPC-1200M) | 3 785 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M) | 3 799 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Vinga VPC-1200M
Ціни на Vinga VPC-1200M |
---|---|---|---|---|
Vinga VPC-1200M 1200 ВА | від 3 596 грн. | 20 пропозицій | ||
Vinga VPC-1500M 1500 ВА | від 4 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Vinga VPC-2000M 2000 ВА | від 5 363 грн. | 5 пропозицій |