ДБЖ Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА (5UP0600070)
Відео 2Фото 6 |
Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА
Усі ціни 8 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Micro UPS 600 7Ah 360/600W (15829) | 2 164 грн. |
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Volt Polska Micro UPS 600/1000W (Чор | 6 799 грн. |
ДБЖ Volt Polska Micro UPS (MicroUPS 600) | 2 202 грн. |
ИБП Volt Polska Micro UPS (MicroUPS 600) | 2 208 грн. |
ДБЖ Volt Polska Micro UPS (MicroUPS 600) | 2 212 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Volt Polska Micro UPS 600
Ціни на Volt Polska Micro UPS 600 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА | від 2 154 грн. | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА | від 2 190 грн. | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 ВА | від 2 510 грн. | 6 пропозицій |