ДБЖ Vinga VPC-600P 600 ВА
Фото 6 |
Vinga VPC-600P 600 ВА |
|
Порівняно недорогий джерело безперебійного живлення, головним чином розрахований на обслуговування домашніх ПК і серверних станцій. Заявлена виробником ефективна потужність знаходиться на рівні 360 Вт. Батарейний блок початково встановлений в корпус, що позбавляє користувача від необхідності купувати його окремо. Акумулятор представлений батареєю на 12 В, ємність становить 7 Агод.
У ДБЖ Vinga VPC-600P є 2 євро розетки, кожну з яких можна використовувати для резервного живлення. Також це джерело безперебійного живлення можна використовувати в ролі самостійного стабілізатора напруги. Вирівнювання струму відбувається в діапазоні вхідних напруг 165-275 В. Переклад живлення з мережі на батареї відбувається тільки при виході напруги за межі робочого діапазону. Паралельно зі стабілізацією напруги здійснюється і фільтрація мережевих перешкод. Передбачений повний комплекс захисних систем. Вихідний сигнал при живленні від батареї має подібний синусоїді вигляд. Є дисплей, який дозволяє користувачу візуально контролювати режими роботи ДБЖ. Джерело безперебійного живлення відрізняється низьким рівнем нагріву і невисоким шумом, може послужити хорошим рішенням для комплектації домашнього або офісного робочого місця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPC-600P 600 ВА
Усі ціни 19 →Vinga Vinga LCD 600VA (VPC-600P) | 1 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення Vinga LCD 600VA plastic case (VPC-600P) 36 | 1 999 грн. |
Vinga Lcd 600VA plastic case (VPC-600P) | 1 999 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LCD 600VA plastic case (VPC-600P) | 1 999 грн. |