ДБЖ RITAR RTP600 Proxima-L 600 ВА (5843)
Фото 4 |
RITAR RTP600 Proxima-L 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP600 Proxima-L 600 ВА
Усі ціни 29 →ИБП RITAR RTP600 Proxima-L (5843) | 2 240 грн. |
ИБП RITAR RTP600 Proxima-L | 1 850 грн. |
Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP600L) | 2 107 грн. |
Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP600L) | 2 132 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar Ritar RTP600 (360W) Proxima-L (RTP60 | 2 234 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP600 Proxima-L
Ціни на RITAR RTP600 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600 Proxima-L 600 ВА | від 1 714 грн. | 30 пропозицій | ||
RITAR RTP800 Proxima-L 800 ВА | від 2 143 грн. | 42 пропозиції | ||
RITAR RTP850 Proxima-L 850 ВА | від 2 229 грн. | 28 пропозицій |