Блок живлення Vinga APFC VPS-400APFC
 | Товар застарів Блок живлення розрахований на установку в домашній комп'ютер прогресивного рівня. За допомогою цього пристрою вийде скомпонувати навіть геймерський ПК. Модель не має сертифікації 80 PLUS, але виробник подбав про належному рівні його енергоефективності. Так, Vinga APFC VPS-400 володіє великим інтерфейсом. На незнімною дротовий колодці розмістилися: 4 — SATA, 3 — IDE і 1 Floppy. В блоці живлення передбачений також 1 роз'єм PCIe для додаткового живлення виділеної графіки. Тобто на комп'ютері з цим блоком можна задіяти потужну геймерську відеокарту, яка потребує додаткового живлення. Підключення PCIe реалізовано роз'ємом на 8 pin зі схемою 6+2. Це означає, що пристрій здатний працювати і з традиційної 6-пиновой графікою і з більш сучасною моделлю на 8 pin. Материнська плата підключається роз'є...мом на 24 pin. Центральний процесор живиться 8-піновим підключенням зі схемою 4+4 — цим БЖ можна живити і класичні моделі CPU з роз'ємом на 4 pin, і більш сучасні 8-pin'ові процесори. Охолодження представлено 120-міліметровим вентилятором. У схемотехніці реалізований повний комплект необхідних захисних систем. |
Vinga APFC VPS-400APFC 400 Вт 450 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тобто на комп'ютері з цим блоком можна задіяти потужну геймерську відеокарту, яка потребує додаткового живлення. Підключення PCIe реалізовано роз'ємом на 8 pin зі схемою 6+2. Це означає, що пристрій здатний працювати і з традиційної 6-пиновой графікою і з більш сучасною моделлю на 8 pin. Материнська плата підключається роз'ємом на 24 pin. Центральний процесор живиться 8-піновим підключенням зі схемою 4+4 — цим БЖ можна живити і класичні моделі CPU з роз'ємом на 4 pin, і більш сучасні 8-pin'ові процесори. Охолодження представлено 120-міліметровим вентилятором. У схемотехніці реалізований повний комплект необхідних захисних систем.