Блок живлення Gamemax VP Gamer VP-450
Фото 10 |
Gamemax VP Gamer VP-450 2020 рікVP Gamer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax VP Gamer VP-450
Усі ціни 37 →GAMEMAX VP-450 450W (VP-450) | 1 317 грн. |
Блок живлення GameMax VP-450 | 1 318 грн. |
Блок питания GameMax VP-450 | 1 318 грн. |
Блок живлення 450W GAMEMAX (VP-450) VP-450 | 1 349 грн. |
Блок живлення Gamemax 450W (VP-450) | 1 546 грн. |
ще 20 пропозицій
1 липня 2023, 20:21
Подойдёт к материнка gigabyte b550 aourus elite и видюхе rtx 4060ti ? #
5 лютого 2023, 00:06
Материнська плата ASRock B550M Pro4, процессор Ryzen 5 3600,видео карта rx570 #
Подойдёт ли он к ним?
21 січня 2023, 09:59
Подойдёт? #
Материнская плата Asus tuf b550m gaming
Процессор Ryzen 5 3600
Видеокарта rtx 2060 ti 12g?
Процессор Ryzen 5 3600
Видеокарта rtx 2060 ti 12g?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Gamemax VP Gamer
Ціни на Gamemax VP Gamer |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer VP-350 | від 1 021 грн. | 29 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-450 | від 1 247 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-500 | від 1 653 грн. | 1 пропозиція | ||
Gamemax VP Gamer VP-600 | від 1 499 грн. | 24 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-700 | від 1 833 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-800 | від 2 135 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →