Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A52 Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296)
Фото 15 | від 35 005 до 51 439 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i3, 12100F, 3.3 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A52 81
Характеристики
Vinga Wolverine A52 Wolverine A5296 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A52 Wolverine A5296
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) | 35 005 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) I3M32G3060W.A5296 | 35 247 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) I3M32G3060W.A5296 | 35 247 грн. |
Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) i3m32g3060w.a5296 | 35 247 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) I3M32G3060W.A529 | 35 369 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) | 38 236 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) | 48 709 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5296 (I3M32G3060W.A5296) | 51 439 грн. |
Закрити
Рекомендуємо