Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A45 Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598)
Фото 4 | від 34 181 до 50 397 грн. Порівняти ціни 7 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A45 39
Характеристики
Vinga Wolverine A45 Wolverine A4598 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A45 Wolverine A4598
Сортувати
Компьютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) I3M32G3060W.A4598 | 34 527 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) I3M32G3060W.A4598 | 34 527 грн. |
Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) i3m32g3060w.a4598 | 34 527 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) I3M32G3060W.A459 | 34 527 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) | 34 527 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) | 34 181 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4598 (I3M32G3060W.A4598) | 50 397 грн. |
Закрити
За свої гроші дуже хороший апарат! Добре працює в іграх, (Всі ігри на максималках: Pubg 120fps, CSGO 300fps, Fortnite 115fps, GTA-V 90fps, CyberPunk-2077 125fps / CyberPunk-2077 [RTX ULTRA] 20 десь 60 - 80 градусів нагрілсу. 2 рази заклинювало підсвічування. RAZBRIN _Beats: користуюся Vinga Wolverine A45 менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо