Каструля Vitrinor Magefesa Toscana 1105728
Фото 4 |
Vitrinor Magefesa Toscana 1105728 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Magefesa Toscana 1105728
Усі ціни 9 →Каструля Vitrinor Toscana, з кришкою, бордова, 20 см, 2,5 л (1105728) | 800 грн. |
Каструля Vitrinor Toscana d20см з кришкою (1105728) | 846 грн. |
Кастрюля Vitrinor Toscana d20см с крышкой (1105728) | 846 грн. |
Vitrinor VR-1105728 | 1 092 грн. |
Каструля Vitrinor Magefesa Toscana з кришкою 2.5 л (1105728) | 800 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →