Гідромасажний бокс Vivia 95 R RC 90x90 кутова
Vivia 95 R RC 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 95 R RC 90x90 кутова
Душовий бокс Vivia 95 R RC 90x90х215 см з глибоким піддоном з гідромасажем | 15 880 грн. |
Гідробокс Vivia 95 R RC 9090 см глибокий піддон | 15 760 грн. |
Гідробокс 95 R RC 90x90 см глибокий піддон | 15 880 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Vivia 95 R RC:
- Висота піддону: 480 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →