Радіатор опалення Vogel&Noot 33K 500x1800
від 9 975 до 12 233 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 33K 69
Характеристики
Vogel&Noot 33K 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 33K 500x1800
Vogel&noot Vogel&noot 33 K 500x1800 | 9 975 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 33 K 500x1800 бічне підключення 171020182080 | 12 161 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 33K 500х1800 бічне підключення Vogel298 | 12 233 грн. |
Закрити
Рекомендуємо