Умивальник Volle 13-01-031 455 мм
Фото 3 |
Volle 13-01-031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 13-01-031 455 мм
Умивальник 455 мм Volle 13-01-031 | 4 409 грн. |
Раковина Volle 46 см (13-01-031) 13-01-031 | 4 409 грн. |
Раковина накладна на стільницю Volle 455x325x135 мм (13-01-031) 13-01-031 | 4 409 грн. |
Умивальник Volle 13-01-031 | 4 409 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →