Умивальник Volle 13-88-601 500 мм
Фото 3 |
Volle 13-88-601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 13-88-601 500 мм
Усі ціни 9 →Підвісна умивальник Volle TEO black 50 13-88-601black | 7 404 грн. |
Раковина Volle Teo (13-88-601black) | 12 340 грн. |
Раковина підвісна Volle Teo 28x35 х h50 см, чорний (13-88-601black) 13-88- | 7 404 грн. |
Підвісний умивальник Valle TO black 50 13-88-601 black 13-88-601black | 12 340 грн. |
Умивальник підвісний Volle TEO 13-88-601BLACK | 7 353 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →