Умивальник Volle 13-01-038 430 мм
Volle 13-01-038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 13-01-038 430 мм
Умивальник VOLLE 43 см 13-01-038 | 3 440 грн. |
Раковина Volle (13-01-038) | 3 440 грн. |
Раковина VOLLE 13-01-038 | 3 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →