Унітаз Volle Franco 1341.002000
Volle Franco 1341.002000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Franco 1341.002000
Усі ціни 9 →Унітаз підлоговий Volle Franco Rimless 1341.002000 з бачком і сидінням Sof | 13 330 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий VOLLE FRANCO кришка мікроліфт | 13 330 грн. |
Volle Volle Franco Rimless 1341.002000, сидение Duroplast Slim slow-closin | 13 330 грн. |
Унітаз-компакт Volle FRANCO Rimless (1341.002000) 1341.002000 | 13 330 грн. |
Унитаз VOLLE FRANCO Rimless с сидением Duroplast Slim slow-closing (1341.0 | 13 330 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →