Унітаз Volle Lugo 1348.472007
Volle Lugo 1348.472007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Lugo 1348.472007
Усі ціни 7 →Унітаз підлоговий Volle Lugo 1348.472007 з бачком і сидінням Soft Close | 13 330 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий VOLLE LUGO кришка мікроліфт в | 13 330 грн. |
Volle Volle Lugo Rimless 1348.472007, сиденье Duroplast Slim slow-closing | 13 330 грн. |
Унітаз-компакт Volle LUGO Rimless з бачком та кришкою Slim Soft-Close (134 | 13 330 грн. |
Унитаз компакт VOLLE LUGO Rimless с сидением Slim slow-closing (1348.47200 | 13 330 грн. |
Унітаз-компакт Volle LUGO Rimless із сидінням Slim Soft-Close (1348.472007 | 13 330 грн. |
Унитаз напольный Volle Lugo 1348.472007 с бачком и сиденьям Soft Close | 13 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →