Унітаз Volle Orlando 1325.001057
Фото 6 |
Volle Orlando 1325.001057 |
|
Два режими омивання (загальний та делікатний для жінок). Налаштування температури води та повітря для сушіння. Пульт керування з магнітним настінним утримувачем. Управління дубльоване на сидінні за допомогою кнопок та багатофункціонального джойстика.
Задня частина сидіння з міцного скла з наявністю спеціальних індикаторів, що сигналізують про несправності. Захист від короткого замикання. Довжина кабелю: 1.4 м
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Orlando 1325.001057
Усі ціни 11 →Унитаз подвесной Volle Orlando Rimless 1325.001057 с крышкой-биде | 48 590 грн. |
Унітаз підвісний із функцією біде білий VOLLE ORLANDO Rimless із сидінням | 48 590 грн. |
Volle Volle Orlando Rimless (1325.001057) 1325.001057 | 48 590 грн. |
Подвесной унитаз VOLLE ORLANDO Rimless с сидением, с функцией биде, электр | 48 590 грн. |
Унітаз-біде підвісний з електронним керуванням Volle ORLANDO Rimless з сид | 48 590 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →