Тумба під умивальник Volle Leon 80 1911.448007
Volle Leon 80 1911.448007 |
|
Фурнітура Samet (Туреччина). Корпус та фасад з меламіновим покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 80 1911.448007
Усі ціни 6 →Тумба подвесная VOLLE LEON, 80 см (1911.448007) 195373 | 9 890 грн. |
Консоль підвісна VOLLE LEON 80x23.2x45см під чашу біла без умивальника 191 | 9 890 грн. |
Тумба під умивальник підвісна VOLLE Leon (1911.448007), 80 см, біла 1911.4 | 9 890 грн. |
Тумба для ванны подвесная 80 см Volle Leon 1911.448007 | 8 407 грн. |
Шафка підвісна VOLLE LEON 80 см 1911.448007, біла | 9 099 грн. |
Volle LEON консоль 80см підвісна 1 ящик, blanco - 1911.448007 | 9 890 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →