Тумба під умивальник Volle Leon 80 1911.388007
Фото 4 |
Volle Leon 80 1911.388007 80 см100 см |
|
Фурнітура Samet (Туреччина). Корпус та фасад з меламіновим покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 80 1911.388007
Усі ціни 9 →Тумба подвесная VOLLE LEON, 80 см (1911.388007) 195371 | 10 105 грн. |
Тумба для раковини зі стільницею Volle LEON 80 см (1911.388007) 1911.38800 | 10 105 грн. |
Тумба під умивальник VOLLE LEON 80x24x45см під чашу підвісна біла без умив | 10 105 грн. |
Тумба підвісна Volle LEON 80 см зі стільницею, blanco (1911.388007) 1911.3 | 10 105 грн. |
Підвісна тумба зі стільницею VOLLE Leon (1911.388007), під раковину, 80 см | 10 105 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Volle Leon 80 1911.388007
Ціни на Volle Leon 80 1911.388007 |
---|---|---|---|---|
Volle Leon 80 1911.388007 | від 8 185 грн. | 9 пропозицій | ||
Volle Leon 100 1911.381007 | від 8 882 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →