Тумба під умивальник Volle Fiesta 80 (15-800-01)
Фото 5 |
Volle Fiesta 80 |
|
Умивальник може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 80
Усі ціни 10 →Тумба з раковиною 80 см VOLLE FIESTA 15-800-01 | 16 408 грн. |
Тумба з раковиною Volle FIESTA 80 см (15-800-01) 15-800-01 | 16 408 грн. |
Тумба подвесная VOLLE FIESTA с умывальником, 80 см (15-800-01) 194374 | 16 408 грн. |
Тумба із умивальником у ванну VOLLE FIESTA 81x60x46см підвісна білий 15-80 | 16 408 грн. |
Тумба с умывальником Volle Fiesta 80 см 15-800-01 | 16 408 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Volle Fiesta 80
Ціни на Volle Fiesta 80 |
---|---|---|---|---|
Volle Fiesta 60 | від 9 321 грн. | 16 пропозицій | ||
Volle Fiesta 80 | від 16 408 грн. | 10 пропозицій | ||
Volle Fiesta 100 | від 18 143 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →