Тумба під умивальник Volle Leon 100 1911.381007
Фото 4 |
Volle Leon 100 1911.381007 80 см100 см |
|
Фурнітура Samet (Туреччина). Корпус та фасад з меламіновим покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 100 1911.381007
Усі ціни 9 →Тумба подвесная VOLLE LEON, 100 см (1911.381007) 195372 | 10 965 грн. |
Тумба для раковини зі стільницею Volle LEON 100 см (1911.381007) 1911.3810 | 10 965 грн. |
Тумба під умивальник VOLLE LEON 100x24x45см під чашу підвісна біла без уми | 10 965 грн. |
Тумба підвісна Volle LEON 100 см зі стільницею, blanco (1911.381007) 1911. | 10 965 грн. |
Підвісна тумба зі стільницею VOLLE Leon (1911.381007), 100 см, під раковин | 10 965 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Volle Leon 100 1911.381007
Ціни на Volle Leon 100 1911.381007 |
---|---|---|---|---|
Volle Leon 80 1911.388007 | від 8 185 грн. | 9 пропозицій | ||
Volle Leon 100 1911.381007 | від 8 882 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →