Тумба під умивальник Volle Solo 80 1910.308007
Фото 7 |
Volle Solo 80 1910.308007 60 см80 см |
|
Висувні ящики оснащені доводчиками плавного закривання від Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 80 1910.308007
Усі ціни 7 →Тумба підвісна Volle Solo 80 см з умивальником 1910.308007 | 9 499 грн. |
Тумба з раковиною Volle SOLO blanco 80 см (1910.308007) 1910.308007 | 9 499 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну VOLLE SOLO 80x52x45.4см підвісна білий 1910. | 9 499 грн. |
Тумба підвісна Volle Solo 80 см з умивальником Антрацит 1910.308009 | 17 637 грн. |
Тумба с умывальником Volle Solo 80 см белая 1910.308007 | 9 499 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну VOLLE SOLO 80x52x45.4см підвісна білий 1910. | 9 499 грн. |
Тумба підвісна Volle Solo 80 см з умивальником Антрацит 1910.308009 | 17 637 грн. |
Модификації Volle Solo 80 1910.308007
Ціни на Volle Solo 80 1910.308007 |
---|---|---|---|---|
Volle Solo 60 1910.306007 | від 8 299 грн. | 19 пропозицій | ||
Volle Solo 80 1910.308007 | від 9 499 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →