Інсталяція для туалету Geberit Duofix 458.161.21.1 WC
Фото 3 |
Geberit Duofix 458.161.21.1 WC без унітазунітаз |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 458.161.21.1 WC
Усі ціни 9 →Geberit Geberit Duofix 458.161.21.1+Villeroy&Boch Omnia Architectura 5684H | 13 660 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.161.21.1 + Унітаз підвісний Volle ORLANDO Ri | 11 610 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.161.21.1 4 в 1 з унітазом Volle Nemo Rimless | 13 000 грн. |
Инсталляция Geberit Duofix 458.161.21.1 4в1 + Унитаз подвесной Roca Gap Cl | 13 100 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.161.21.1 + Унітаз підвісний Roca Gap Clean R | 13 700 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Geberit Duofix 458.161.21.1 WC
Ціни на Geberit Duofix 458.161.21.1 WC |
---|---|---|---|---|
Geberit Duofix 458.161.21.1 | від 5 219 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Duofix 458.161.21.1 WC | від 11 610 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →