Медіаплеєр Vontar X96 Max Plus 32 Gb
Фото 6 |
Vontar X96 Max Plus 32 Gb |
|
Модель X96 Max Plus поставляється в 3-х модифікаціях: 2/16 Гб, WIFI 2.4 ГГц, без Bluetooth; 4/32 Гб, WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц, BT4.1; 4/64 Гб, WIFI 2.4 ГГц + 5 ГГц, BT4.1.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vontar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vontar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vontar X96 Max Plus 32 Gb
Vontar X96 Max Plus (4/32) | 1 899 грн. |
Smart-TV приставка X96 Max Plus (4GB/32GB) | 2 599 грн. |
Стаціонарний медіаплеєр (смарт ТВ приставка) Vontar X96 Max Plus 4GB/32GB | 2 557 грн. |
Модификації Vontar X96 Max Plus 32 Gb
Ціни на Vontar X96 Max Plus 32 Gb |
---|---|---|---|---|
Vontar X96 Max Plus 16 Gb | від 1 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Vontar X96 Max Plus 32 Gb | від 1 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Vontar X96 Max Plus 64 Gb | від 2 100 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →