Бінокль Vortex Viper II HD 8x42 WP
Фото 9 |
Vortex Viper II HD 8x42 WP
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:138 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:695 г
Всі характеристики
Характеристики Viper II HD 8x42 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Viper II HD 8x42 WP
Усі ціни 10 →Бінокль Бінокль Vortex Viper Hd Ii 8x42 Wp | 25 999 грн. |
Биноколь Бинокль Vortex Viper Hd Ii 8x42 Wp | 25 999 грн. |
Бинокль Vortex Viper HD II 8x42 WP 928236 | 25 999 грн. |
Бінокль Vortex Viper HD II 8x42 WP (928236) | 25 999 грн. |
Бінокль Vortex Viper HD II 8x42 WP (928236) | 25 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →