Всесезонна шина Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T
VREDESTEIN Comtrac 2 All Season 205/65R16C 107/105T | 4 704 грн. |
Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107/105T | 7 590 грн. |
Vredestein Comtrac 2 A/S 205/65 R16C 107/105T | 5 268 грн. |
VREDESTEIN Comtrac 2 All Season 205/65R16C 107/105T | 5 033 грн. |
Модификації Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T
Ціни на Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Vredestein Comtrac 2 All Season 205/65 R16C 107T | від 4 704 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →