Всесезонна шина Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R
Falken EUROALL SEASON VAN11 235/65 R16 121/119R (9096747047) | 7 930 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 235/65 R16C 121/119R | 7 655 грн. |
Falken EURO ALL SEASON VAN11 235/65 R16C 121/119R | 6 571 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 235/65 R16C 121R 339083 | 6 707 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 235/65 R16C 121R | 7 172 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R
Ціни на Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 115R | від 5 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Falken EuroAll Season VAN11 235/65 R16C 121R | від 6 571 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →