Всесезонна шина Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R 235/65 R16 115 T 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R
Усі ціни 6 →Toyo CELSIUS CARGO 235/65 R16 121/119R (9020317128) | 8 260 грн. |
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121/119R | 7 238 грн. |
TOYO CELSIUS CARGO 235/65 R16C 121/119R TL | 6 476 грн. |
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R 3862000 | 6 055 грн. |
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R | 6 474 грн. |
Toyo CELSIUS CARGO 3PMSF 235/65 R16C 121/119R | 6 213 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R
Ціни на Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 115T | від 5 828 грн. | 8 пропозицій | ||
Toyo Celsius Cargo 235/65 R16C 121R | від 6 055 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →