Свердлильний верстат Vulkan VLK-13T1
Фото 6 |
Vulkan VLK-13T1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-13T1
Усі ціни 17 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-13T1 настільний, 220 В, 350 Вт | 4 950 грн. |
Свердлильний верстат VULKAN VLK-13T1 (350 Вт) 15521 | 4 950 грн. |
Верстат свердлильний VULKAN VLK-13T1(DP813B) (15521) | 4 950 грн. |
Сверлильный станок Vulkan vlk-13t1 220в, 350Вт, патрон 13мм, низкий (vlk-1 | 5 147 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-13T1 220В, 350Вт, патрон 13мм, низький (VL | 5 043 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →