Свердлильний верстат Vulkan VLK-20F3
Фото 6 |
Vulkan VLK-20F3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-20F3
Усі ціни 19 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-20F3 підлоговий, 380 В, 750 Вт | 17 598 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-20F3 (DP1520F) | 17 533 грн. |
Верстат свердлильний VULKAN VLK-20F3(DP1520F) (17696) | 17 598 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-20F3 17696 | 17 598 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20F3 17696 | 18 000 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →