Свердлильний верстат Vulkan VLK-20T1
Фото 5 |
Vulkan VLK-20T1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-20T1
Усі ціни 18 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-20T1 настільний, 220 В, 750 Вт | 16 998 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-20T1 (DP1520B) | 16 977 грн. |
Станок сверлильный Vulkan VLK-20T1 16178 | 16 998 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20T1 16178 | 17 803 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20T1 220В, 750Вт, патрон 16мм, низький (VL | 16 998 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →