Машинка для стрижки Wahl 5 Star Cordless Legend (08594-016)
Відео 11Фото 7 |
Wahl 5 Star Cordless Legend |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 5 Star Cordless Legend
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки WAHL Cordless Legend 5V 08594-016 | 5 700 грн. |
Машинка Wahl Legend (08594-016) 08594-016 | 5 700 грн. |
Професійна машинка для стрижки волосся Wahl Legend Cordless 5V 08594-016 Б | 7 195 грн. |
Професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend 5 | 6 850 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Legend Cordless 08594-016 | 5 700 грн. |
Професійна Машинка для стрижки волосся Wahl Legend Cordless 5V 08594-016 | 6 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →