Машинка для стрижки Wahl 5 Star Cordless Detailer Li Gold
Відео 4Фото 15 |
Wahl 5 Star Cordless Detailer Li Gold |
|
Можливістю самостійно вивести ножі в нуль завдяки інструменту в комплекті
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 5 Star Cordless Detailer Li Gold
Усі ціни 7 →Машинка для окантовки WAHL Gold Cordless Detailer Li 08171-716 | 5 500 грн. |
Тример WAHL Cordless Detailer Li HT00020 | 4 500 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) do włosów i brody Wahl Detailer Cordless 0817 | 8 118 грн. |
Машинка для стриження Wahl Detailer Wide Cordless Li Gold Edition окантува | 6 000 грн. |
Тример Wahl Detailer Li™ Gold Edition HT00021 | 5 500 грн. |
Професійний тример Wahl Professional Cordless Detailer LI Gold 08171-716 | 7 524 грн. |
Тример Wahl Detailer Wide Gold Edition безпроводова окантувальна (08171-71 | 7 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →