Машинка для стрижки животных Wahl Creativa
Фото 6 |
Wahl Creativa |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl Creativa
Машинка для стрижки тварин Wahl Creativa 1876-0483 | 5 500 грн. |
Машинка для стрижки тварин Wahl Creativa Clipper | 6 710 грн. |
Машинка для стриження тварин Wahl Creativa 1876-0483 | 5 500 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Creativa 1876 (1876-0483) | 6 802 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →