Тример для бороди Wahl ProLithium Beret Stealth
Wahl ProLithium Beret Stealth |
|
Універсальний акумуляторний тример для догляду за рослинністю на обличчі, гоління та стрижки. Модель має комбіноване живлення та працює як від акумулятора, так і від мережі, причому комплектний адаптер підтримує широкий діапазон напруги від 110 до 240 В. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для активного побутового та професійного застосування.
Оснащений довговічним ножовим блоком невеликої ширини 28 мм. У комплект також входять чотири насадки-гребеня, що дозволяють змінювати довжину різання волосся 2.5, 6, 9, 11 мм. Таким чином, користувач може швидко змінювати налаштування тримера Wahl ProLithium Beret Stealth, підлаштовуючи леза відповідно до своїх уподобань. Ножовий блок обладнаний лезами, що самозаточуються, з високолегованої нержавіючої сталі.
Вони гарантують швидку обробку, легко змащуються (масло в комплекті) та демонструють вражаючу зносостійкість навіть при частому використанні. Також варто відзначити, що цей тример є однією з тихих моделей у всій лінійці інструментів Wahl. У ньому встановлений двигун постійного струму з частотою обертання 6000 об/хв та низьким рівнем шуму. Вбудований літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 75 хв автономної роботи і може заряджатися в будь-який зручний для користувача час (повна зарядка займає всього 60 хв).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl ProLithium Beret Stealth
Усі ціни 15 →Тример для бороди та вусів Wahl Beret (08841-1516) | 3 300 грн. |
Машинка для окантовки WAHL Beret Stealth 08841-1516 | 3 300 грн. |
Тример Wahl Beret Stealth HT00005 | 3 300 грн. |
Тример для бороди та вусів Wahl Beret 08841-1516 | 4 112 грн. |
Набір машинок в кейсі Wahl Cordless Combo Super Taper Cordless Black + Ber | 7 990 грн. |
- В комплекті щіточка для чищення