Машинка для стрижки Wahl 5 Star Magic Clip Cordless
Відео 13Фото 8 |
Wahl 5 Star Magic Clip Cordless |
|
Надійна, потужна та ергономічна професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся від іменитого бренду. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із легендарного сімейства барберських машинок Wahl 5 Star Series. Ідеальна для професійного застосування в барбершопах та перукарнях. У цій моделі використовується довговічна конструкція з несьемним ножем із високолегованої сталі з прецизійним заточуванням, що забезпечує точну зведення «у нуль» (fading).
Крім цього, така конструкція має можливість робити зріз максимально близько до шкіри (zerooverlap). Також варто відзначити асиметричний ергономічний дизайн, який сподобаються навіть найвибагливішому майстру. Зручна система регулювання висоти різання підтримує діапазон від 08 до 25 мм без використання насадок. Роботу машинки для стрижки Wahl 5 Star Magic Clip Cordless забезпечує потужний вібраційний мотор із системою захисту від перегріву для стрижки будь-яких типів волосся, включаючи густе та жорстке.
Потужність двигуна можна обмежити за допомогою регулювального гвинта. Корпус, виготовлений із удароміцного пластику, має ефектне покриття та оригінальні металеві вставки з логотипом 5 Star Series. Енергії акумулятора вистачить на 1,5 години активної роботи, але при необхідності можна продовжити роботу з кабельним підключенням. Петелька в торці корпусу допоможе підвісити машинку на гачок, а м'який шнур мережі довжиною 2,4 метра буде практично непомітний в роботі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl 5 Star Magic Clip Cordless
Усі ціни 12 →Машинка для стрижки Wahl Magic Clip Cordless 5Star 5V 08148-2316H | 5 500 грн. |
Машинка для стрижки WAHL Magic Clip Cordless 5Star 5V 08148-2316 | 5 500 грн. |
Машинка Wahl Magic Clip cordless (08148-2316) 08148-2316 | 5 500 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Magic Clip Cordless 5Star 5V 08148-2316H | 6 390 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Magic Clip Cordless 5Star 5V 08148-2316H [62639] | 6 471 грн. |