Тример для бороди Wahl ProLithium Beret
Фото 3 |
Wahl ProLithium Beret |
|
Багатоцільовий брендовий акумуляторний тример для догляду за рослинністю на обличчі та стрижки. Може автономно працювати від вбудованого акумулятора та від побутової електромережі (адаптер підтримує широкий діапазон напруги від 110 до 240 В). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2015 року, орієнтований на активне побутове та професійне використання. До основних переваг тримера Wahl ProLithium Beret варто віднести довговічний ножовий блок невеликої ширини 28 мм і потужний малошумливий двигун постійного струму з частотою обертання 5500 об/хв.
У комплект входять чотири насадки-гребеня, що дозволяють змінювати довжину різання волосся 2.5, 6, 9, 11 мм. Таким чином, користувач може швидко змінювати налаштування відповідно до своїх уподобань. Ножовий блок обладнаний лезами, що самозаточуються, з високолегованої нержавіючої сталі. Вони гарантують швидку обробку, легко змащуються (масло в комплекті) та демонструють вражаючу зносостійкість навіть при частому використанні. Вбудований акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 60 хв автономної роботи і може заряджатися від комплектного адаптера в будь-який зручний час.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl ProLithium Beret
Усі ціни 18 →Машинка для стрижки Wahl Beret (08841-616) | 3 300 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Beretto Prolithium Series | 8 091 грн. |
Тример Wahl Beret HT00004 | 3 300 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Wahl Beret Black | 5 863 грн. |
WAHL CORDLESS COMBO MASZYNKA CORDLESS SUPER TAPER CZARNY + BERET SZARY | 10 160 грн. |
- Масло і щіточка для чищення