Машинка для стрижки Wahl Super Taper Cordless (08591-2316)
Відео 6Фото 4 |
Wahl Super Taper Cordless |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl Super Taper Cordless
Машинка для стрижки WAHL Super Taper Cordless 08591-2316H | 3 699 грн. |
Машинка для стрижки Wahl Super Taper Cordless (08591-2316) 08591-2316 | 3 699 грн. |
Машинка для стрижки волосся Wahl Super Taper Cordless | 4 450 грн. |
Машинки для стрижки WAHL НАБОР SuperTaper Cordless+Beret 08592-016H | 5 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →