Настінне кріплення Walfix R-383B
Walfix R-383B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-383B
Усі ціни 33 →Кронштейн для ТБ Walfix R-383B | 726 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix R-383B | 714 грн. |
Walfix R-383B | 759 грн. |
Кронштейн Walfix R-383B (VESA400х400) | 776 грн. |
Walfix R-383B | 790 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →