Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 6 ТБ
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 6 ТБ
Усі ціни 40 →Жесткий диск 3.5" 6TB WD (0B36039 / HUS726T6TALE6L4) | 8 860 грн. |
Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Ultrastar DC HC310 7200rpm 256MB (0B36039) 0 | 9 019 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC310 6 TB (HUS726T6TALE604/0B36039) | 6 310 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC310 6 Tb (HUS726T6TALE604/0B360 | 6 237 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC310 6 Tb (HUS726T6TALE604/0B3603 | 6 178 грн. |
ще 20 пропозицій
Юзаю цей HDD шник уже роки так 2. Нарікань нема. Єдине що під навантаженням починає трохи репіти та видавати неприємні звуки Поставивши і забувши. Шум при навантаженні Idpershin: користуюся WD HUS726T4TALE6L4 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T4TALE6L4 4 ТБ | від 5 999 грн. | 36 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T4TAL5204 4 ТБ TAL5204 | від 7 913 грн. | 12 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TALE6L4 6 ТБ | від 6 003 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC310 HUS726T6TAL5204 6 ТБ TAL5204 | від 9 016 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →