Жорсткий диск WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ
Відео 10Фото 2 |
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ
Усі ціни 28 →Жесткий диск 3.5" 14TB WD (WD142PURP) | 16 169 грн. |
Жорсткий диск WD Purple Pro 14 TB (WD142PURP) | 15 925 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 14 Tb (WD142PURP) | 15 925 грн. |
WD WD141PURP | 14 880 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Purple Pro 14 Tb (WD142PURP) | 15 773 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD142PURP
Ціни на WD Purple Pro WD142PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 62 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 644 грн. | 56 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 277 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 880 грн. | 29 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 662 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 21 934 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →