Жорсткий диск WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200
Відео 13 |
WD WD80EFBX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200
Усі ціни 15 →Жорсткий диск WD Red Plus 8 TB (WD80EFBX) | 9 106 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 8 Tb (WD80EFBX) | 9 269 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Red Plus 8 Tb (WD80EFBX) | 9 181 грн. |
Жесткий диск WD SATA 8TB 6GB/S 256MB RED WD80EFBX | 8 889 грн. |
WD Жорсткий диск Red Plus 8 TB 7200 rpm 256 MB WD80EFBX 3.5 SATA III ФР-05 | 9 399 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD80EFBX
Ціни на WD Red Plus WD80EFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 955 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 480 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 612 грн. | 58 пропозицій | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 7 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 792 грн. | 60 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 481 грн. | 65 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 922 грн. | 70 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 045 грн. | 64 пропозиції | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 476 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →