Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA 8 ТБ SAS 8 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA
Усі ціни 36 →Жесткий диск 3.5" 8TB Western Digital (0B36404 / HUS728T8TALE6L4) | 10 147 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC320 8 Tb (HUS728T8TALE6L4/0B3640 | 9 932 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC320 8 Tb (HUS728T8TALE6L4/0B364 | 10 027 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC320 8TB SATA/256MB (HUS728T8TALE6L4/0 | 9 859 грн. |
Жорсткий диск wd Ultrastar dc hc320 8 tb (hus728t8tale6l4/0b36404) | 10 785 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TAL5204 8 ТБ SAS | від 10 231 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC320 HUS728T8TALE6L4 8 ТБ SATA | від 9 637 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →