Жорсткий диск WD Red Plus WD40EFZX 4 ТБ 128/5400
Відео 13 | Очікується у продажу 2 663 грн. Надійний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" з сімейства HDD-накопичувачів WD Red Plus 2020-го року. Ця лінійка включає моделі об'ємом від 1 Гб до 14 ТБ, які оптимізовані для вирішення завдань тривалого зберігання інформації в NAS-масивах. продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в домашніх та офісних багатодискових сховищах, що підключаються до локальної мережі за допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань. в домашньому ПК, ігровій або мультимедійній системі Жорсткий диск WD Red Plus WD40EFZX не рекомендується до використання як системний, але він чудово впорається зі збереженням значних об'ємів файлів робочих проєктів, відео/фото/аудіоконтента високої якості та резервних копій. Workload Rate) до 180 ТБ/рік. хнологія...класичного магнітного запису СMR, що дозволяє досягти підвищеної швидкості передачі даних, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв. Це забезпечує помірне тепловиділення (3,1 Вт), що важливо для створення багатодискових домашніх NAS-систем з тихим охолодженням. Технологія балансування 3D Active Balance Plus гарантує високу надійність і стабільність характеристик при роботі в режимі 24/7. |
WD WD40EFZX |
|
Надійний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" з сімейства HDD-накопичувачів WD Red Plus 2020-го року. Ця лінійка включає моделі об'ємом від 1 Гб до 14 ТБ, які оптимізовані для вирішення завдань тривалого зберігання інформації в NAS-масивах. продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в домашніх та офісних багатодискових сховищах, що підключаються до локальної мережі за допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань.
в домашньому ПК, ігровій або мультимедійній системі Жорсткий диск WD Red Plus WD40EFZX не рекомендується до використання як системний, але він чудово впорається зі збереженням значних об'ємів файлів робочих проєктів, відео/фото/аудіоконтента високої якості та резервних копій. Workload Rate) до 180 ТБ/рік. хнологія класичного магнітного запису СMR, що дозволяє досягти підвищеної швидкості передачі даних, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв. Це забезпечує помірне тепловиділення (3,1 Вт), що важливо для створення багатодискових домашніх NAS-систем з тихим охолодженням. Технологія балансування 3D Active Balance Plus гарантує високу надійність і стабільність характеристик при роботі в режимі 24/7.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Модификації WD Red Plus WD40EFZX
Ціни на WD Red Plus WD40EFZX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 614 грн. | 41 пропозиція | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 474 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 629 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 6 991 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 792 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 513 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 915 грн. | 70 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 128 грн. | 58 пропозицій | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 469 грн. | 38 пропозицій |