SSD WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS200T3B0E |
|
Технологія nCache 4.0 із гібридним кешем SLC.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ
Усі ціни 11 →Wd Blue SN580 2 Tb (WDS200T3B0E) | 5 033 грн. |
Wd Blue SN580 2 Tb (WDS200T3B0E) | 4 892 грн. |
Твердотельный накопитель m.2 2Tb, Western Digital Blue sn580, pci-e 4.0 x4 | 5 426 грн. |
WD Blue SN580 2 TB (WDS200T3B0E) 114407 | 4 865 грн. |
Western Digital WDS200T3B0E | 5 547 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN580 WDS200T3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS200T3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 2 042 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 2 101 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 2 734 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 4 865 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →