SSD WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS500G3B0E |
|
Технологія nCache 4.0 з гібридним кешем SLC, що прискорює передачу великих файлів файлів.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ
Усі ціни 46 →Western Digital Blue SN580 WDC TLC 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (WDS500G | 2 245 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 500GB SN580 Blue WD (WDS500G3B0E) | 2 369 грн. |
Накопичувач SSD 500GB WD Blue SN580 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (WDS500G3B | 2 121 грн. |
Накопитель SSD WD Blue SN580 500GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (WDS500G3B0 | 2 159 грн. |
Wd Blue SN580 500 Gb (WDS500G3B0E) | 2 201 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN580 WDS500G3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS500G3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 2 042 грн. | 23 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 2 101 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 2 734 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 4 865 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →