Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4 20 ТБ Advanced Format (0F38785)
WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4 20 ТБ Advanced Format 20 ТБ20 ТБ Advanced Format |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4 20 ТБ Advanced Format
Усі ціни 26 →Жесткий диск 3.5" 20TB WD (WUH722020BLE6L4) | 19 005 грн. |
Накопичувач SATA 20TB WD Ultrastar DC HC560 7200RPM 6GB/S 512MB (0F38785) | 18 999 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC560 20 Tb (WUH722020BLE6L4) | 19 417 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC560 20 Tb (WUH722020BLE6L4) | 19 232 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC560 20TB SATA/512MB (WUH722020BLE6L4/ | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC560 WUH722020ALE6L4 20 ТБ | від 18 245 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC560 WUH722020BLE6L4 20 ТБ Advanced Format | від 17 373 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →